Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. 

 www.michelin.com

 

 


Kompānija Michelin ir visā pasaulē pazīstams velosipēdu, dažādu automašīnu, smagās tehnikas, spectehnikas un lidmašīnu riepu ražotājs. Vēl tai pieder arī tādi pazīstami zīmoli kā Kormoran, Taurus, B. F. Goodrich. Šobrīd kompānija Michelin pasaules riepu ražotāju vidū ieņem pirmo vietu.


 www.goodyear.eu


 

 

 

Mūsdienās zīmols Goodyear ir plaši pazīstams, un tāda paša nosaukuma kompānija ir viena no lielākajām autoriepu ražotājām pasaulē. Šobrīd kompānijai Goodyear Tire&Rubber Co pieder šādas preču zīmes: Goodyear, Dunlop un Debica. Kompānijai ir savas rūpnīcas daudzās pasaules valstīs, darbinieku skaits pārsniedz 11 000 cilvēku. Tiek ražotas ne tikai riepas, bet arī gumijas tehniskie izstrādājumi un polimēri automobiļu un rūpniecības tirgum. 


 

 

 

Šobrīd kompānija Bridgestone ir pasaules lielāko riepu ražotāju trijniekā un tās daļa pasaules autoriepu tirgū ir 20%. Korporācijai pieder arī sekojoši zīmoli: Nokian, Lassa, Firestone, Winterforce, Fuzion.


 www.matador.sk

 

 

Riepas Matador ir iekļuvušas visveiksmīgāko zīmolu pieciniekā Slovākijā, kas apliecina nevainojamu reputāciju kā Slovākijas teritorijā, kā arī aiz tās robežām. www.dunlop.eu

 

 

Kompānija Dunlop ir pasaulē vecākā riepu ražotāja. Tā ir dibināta 1888. gadā Lielbritānijā un nosaukta pneimatiskās riepas dibinātāja Džona B. Danlopa vārdā. 


 

 

 

Kormoran – viens no koncerna Michelin  zīmoliem, ar kuru tiek ražotas vidējās cenu kategorijas riepas. 

 
           www.kormoran-tyres.com


 

www.kellytires.com

 

 

Kompānija Kelly ir viena no senākajām automobiļu riepu ražotājām ASV. 


 www.conti-online.com

 

 

 

Koncerns Continental AG (Vācija) — viens no vadošajiem riepu un citu automobiļu detaļu piegādātājiem pasaulē. Koncerns ir dibināts 1871. gadā, un šobrīd riepu ražotāju vidū Continental ieņem pirmo vietu Vācijā, otro vietu Eiropā un ceturto vietu pasaulē. Ziemas riepu tirgū Eiropā tas ieņem līdera pozīcijas. Koncernam pieder šādas riepu markas: Continental, Uniroyal, General Tire, Semperit, Gislaved, Viking, Barum, Mabor un Matador.